Navštívte nás na Texcare Internationl 2016

25.04.16
Divízia Textile Care spoločnosti Ecolab predstaví odvetvie svojej unikátnej inovácie v stánku C90 v hale 8.0.

Divízia Textile Care je potešená, že sa môže zúčastniť obchodného veľtrhu Texcare International 2016, ktorý je zameraný na oblast prania bielizne, čistenie a prenájom textilu. Tento veľtrh sa koná od 11. do 15. júna vo Frankfurte nad Mohanom. Počas piatich dní prehliadky sa týmto divízia Textile Care predstaví spolu s viac ako 260 vystavovateľmi pred približne 15 000 odbornými návštevníkmi. Texcare International sa stáva čoraz obľúbenejší a teší sa stále väčšej návštevnosti. Dúfame preto, že Ecolab bude významnou zastávkou na tejto výstave. Prečo? Počas nasledujúcich štyroch rokov sme tvrdo pracovali, aby sme mohli odvetviu predstaviť naše inovácie, ktoré pomáhajú našim zákazníkom zmeniť ich klasické procesy v práčovni; prinášajú vyšiu kvalitu, úsporu peňazí, vody a energie, čo prináša predĺženie životnosti bielizne a zvýšenie efektivity prevádzky. Ecolab Textile Care divízia spolupracuje s komerčnými práčovňami a firmami poskytujúcimi leasing textilu na tom, aby nové riešenia boli komplexné vo všetkých dôležitých oblastiach. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam a viac ako 80 ročnej pozícii globálneho poskytovateľa je našim cieľom ponúknuť zákazníkom bezkonkurenčný osobný servis a konzultácie, neustále zlepšovanie sa, s cieľom optimalizovať celkový výkon prevádzky a vďaka inovatívnej čistiacej technike dosahovať vynikajúce výsledky.

Budeme radi keď nás navštívite v stánku C90 v hale 8.0, kde Vám poskytneme viac informácií o našej ponuke:

  • Performance™ Industrial pre farebné a biele (potravinárske aj nepotravinárske) priemyselné pracovné odevy ako aj firemné a osobné ochranné pracovné pomôcky: prelomová inovácia NOVÝCH dergentov zahrňujúca vlastnú technológiu odstránenia znečistení trvale urdžitelným spôsobom čistenia i toho najodolnejšieho priemyselného znečistenia pri nízkych a stredných teplotách (55-60°C).
  • OxyGuard™40 – nová generácia nízkoteplotných (40 °C) programov prania pre bielizeň z reštaurácií a jediný prací program pre odvetvie komerčných práčovní certifikovaný značkou Ecolabel. OxyGuard40 prináša maximálny výkon s minimálnym dopadom.
  • enVision™|365 Process Intelligence – nová platforma vyvinutá firmou Ecolab k monitorovaniu najdôležitejších parametrov práčovne, a to 365 dní v roku. Prevádzkovateľovi práčovne poskytuje informácie potrebné k tomu, aby mohol lepšie kontrolovať kvalitu vypranej bielizne, zatiaľ čo dochádza k zníženiu prevádzkových nákladov a zvýšeniu produktivity prevádzky.

---------------------------

Reindert Baars, Sr. Marketing Manager Europe (reindert.baars(at)ecolab.com)

Kristina Venckute, Regional Marketing Manager (kristina.venckute(at)ecolab.com)Back to Top